سابقه ما

گروه نرم افزاری مهر به پشتوانه حمایت مشتریان خود توانست در سال 1381 نسخه تحت ویندوز نرم افزار مهر را ارائه دهد و پس از فعالیت یه دهه ای نرم افزار تحت ویندوز، با علم به اینکه نیاز بازار، روز به روز بیشتر شده و کاربران با تکنولوژی های زیادی روبرو میشوند و سطح تقاضاها ارتقا می یابد، به جهت پاسخ به درخواست نرم افزاری با قابلیت های به روز دنیا و امکان دسترسی آسان و سریع از هر نقطه و هر زمان، گروه نرم افزاری مهر، اقدام به طراحی نرم افزار مهر پلاس نمود که بتواند به این تقاضا ها پاسخ مثبت بدهد.

گروه نرم افزاری مهر توانست نسخه آزمایشی این نرم افزار تحت وب را از سال 1394 ارائه دهد و یکی از مطرح ترین نرم افزارهای حال حاضر در گستره ایران بزرگ باشد.

گروه نرم افزاری مهر فعالیت خود را از سال 1369 در زمینه برنامه نویسی و ارائه سیستم های کاربردی آغاز نمود و از سال 1373 با ارائه نرم افزاری های مالی از جمله نرم افزار تحت Dos خود بنامAcc توانست گام های خود را در این عرصه بردارد، و بستر فعالیت های خود را در جهت گسترش سیستم های مالی گسترش دهد.

با بهره جستن از راهنمایی ها و تجارب مدیران مالی خبره و کارآفرینان موفق با توجه به نیاز های روز بازار، گروه نرم افزاری مهر نسبت به تکمیل هر چه بهتر و به روزرسانی نرم افزار خود اقدام نمود و بدین ترتیب توانست حرفی برای گفتن در این عرصه را داشته باشد.

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی گروه نرم افزاری مهر، در تبریز در کوی علیپور واقع شده است، که جلسات مدیریتی گروه در این دفتر برپا شده و حکم خانه تفکر را داراست.
دفتر اصلی برنامه نویسان و مقرر پشتیبانی کوی کلانترکوچه آبرسان، می باشد.