مهرپلاس

گروه نرم افزاری مهر با توجه به سوابق و تجربیات نزدیک به سه دهه خود در زمینه سیستم های مالی و با آگاهی به نیازمندی های شرکت ها، سازمان ها، تولیدکنندگان و ...، نیاز روز بازار را شناسایی نموده و تصــمیم به ارائه سیستمی در بستر وب با قابلیت های ویژه و منحصر به فردی نموده است. این نرم افزار با تکیه بر آخرین تکــــنولوژی های روز به پشتوانه پرسنل کارآمد (مدیران مالی، تحلیل گران و برنامه نویسان) و با بهره جـستن از تـــجربه نرم افزار مهر تحت ویندوز قبلی هم اکنون قابل ارائه شده است.

بزرگترین دغدغه گروه نرم افزاری مهر

بزرگترین دغدغه گروه نرم افزاری مهر، موفقیت و رضایتمندی مشتریان بوده و هست و در این راسـتا نهـایت تلاش خود را جهت حصول خواسته های مدیریتی و حسابداری آنان اعم از گزارشات پویای مدیریتی، مالی و ... نموده و می نماید. این نرم افزار سعی دارد تا فاصله زمانی و مکانی را از بین برده و به جایـگاه بلندی نسبت به درخواســت های مشتریان خود برسد.

نرم افزار مهر پلاس در عین سادگی، انعـطاف پذیری و کاربری آسان، گزارشــات پویا و کارا را سرلــوحه کار خود قرار داده و با داشتن قابلیت تبادل سریع اطـلاعات با سایر سیستم های ارتباطی، خود را به عنوان یکی از مطرح ترین نرم افزارهای موجود بازار انگاشته و با داشبورد مدیریتی قدرتمند خویش همراه با پشتیبانی پویا و پاسخگو همواره حرفی برای گفتن دارد.

گروه نرم افزاري مهر

گروه نرم افزاري مهر با ياري برنامه نويسان مجرب و مدیران مالی توانای خود، توانسته علاوه بر ديگر نرم افزارهاي کارآمدش، با برنامه تحت وب یکپارچه مهر پلاس با ارائه گزارشات جامع و تحلیلی، مدیران مالی و سرمایه گذاران را یاری می کند تا نسبت به مسـائل روز و آینده شرکت و سازمان خویش، دید وسیع و روشنی داشته باشند، همانگونه که این گزارش‌ها مبنای تصمیم‌گیری آنهاست.

تاریخ ایجاد: 1391
بستر وب
قابل دسترس از هر مکان
قابل دسترس در هر زمان
امکانات به روز
قابلیت تعامل با سایر نرم افزارها

اطلاعات تماس

ایمیل: info@mehrsoft.ir
تلفن: 04133363490
وب سایت دمو: MehrSofts.com
آبرسان، کلانترکوچه، پلاک 34
ایران - تبریز

گروه نرم افزاری مهر