مهرپلاس

گروه نرم افزاری مهر با توجه به سوابق و تجربیات نزدیک به سه دهه خود در زمینه سیستم های مالی و با آگاهی به نیازمندی های شرکت ها، سازمان ها، تولیدکنندگان و ...، نیاز روز بازار را شناسایی نموده و تصــمیم به ارائه سیستمی در بستر وب با قابلیت های ویژه و منحصر به فردی نموده است. این نرم افزار با تکیه بر آخرین تکــــنولوژی های روز به پشتوانه پرسنل کارآمد (مدیران مالی، تحلیل گران و برنامه نویسان) و با بهره جـستن از تـــجربه نرم افزار مهر تحت ویندوز قبلی هم اکنون قابل ارائه شده است.

هرازگاهی نرم افزاری می بینید که دیدگاه شما را در مورد کارتان تغییر میدهد. اما خیلی به ندرت اتفاق میافتد که نرم افزاری شیوه ی فعلی کارتان را متحول کند. نرم افزار مهر پلاس خیلی سریعتر از آنچه گمان میکنید، هر دوی این کارها را انجام میدهد. بسیار تأکید میکنم این نرم افزار را ببینید.

نرم افزار مهر پلاس به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که تغییراتی سریع و عمیق در همه ای جنبه های کارتان به وجود می آورد. اگر واقعا به دنبال بهبود کارتان هستید، حتما این نرم افزار را مشاهده کنید.

با استفاده از نرم افزار مهر پلاس این هدیه را به خودتان میدهید که داده های خود را بصورت استاندارد وارد کنید. زمان آن رسیده که از بهانه آوردن دست بکشید و گزارشات مالی که لایقش هستید خلق کنید. با این نرم افزار کار بکنید تا از چگونگی وضعیت مالی خود مطللع گردید.

نرم افزار مهرپلاس قدرتمند و دارای بینشهای خارق العاده است. به واسطه ای استفاده از آن با چالشهای کارتان روبرو شوید! شیوه ای کار و فعالیت روزمره ی شما را بطور کامل تغییر میدهد. تمام چیزی که میتوانم بگویم این است که نرم افزار مهر پلاسً واقعا ارزش این را دارد. نرم افزار مهر پلاس یک طرح کاربردی برای خلق موفقیت، شادی و کامیابی برای کار ما تهیه کرده و آن را به قدری آسان نموده است که هر کسی بدون توجه به شرایط فعلی اش، میتواند به کمک آن کار و حرفه و فعالیت های خود را متحول کند.

مهر پلاس نرم افزاری متحول کننده و بی نظیر است. عادتهایی را در دیگران تزریق میکند که خودشان متوجه نیستند. این نرم افزار به شما نشان میدهد که چگونه زندگی و کسب و کارتان را به سطوح بالاتری سوق دهید.

بزرگترین دغدغه گروه نرم افزاری مهر

بزرگترین دغدغه گروه نرم افزاری مهر، موفقیت و رضایتمندی مشتریان بوده و هست و در این راسـتا نهـایت تلاش خود را جهت حصول خواسته های مدیریتی و حسابداری آنان اعم از گزارشات پویای مدیریتی، مالی و ... نموده و می نماید. این نرم افزار سعی دارد تا فاصله زمانی و مکانی را از بین برده و به جایـگاه بلندی نسبت به درخواســت های مشتریان خود برسد.

نرم افزار مهر پلاس در عین سادگی، انعـطاف پذیری و کاربری آسان، گزارشــات پویا و کارا را سرلــوحه کار خود قرار داده و با داشتن قابلیت تبادل سریع اطـلاعات با سایر سیستم های ارتباطی، خود را به عنوان یکی از مطرح ترین نرم افزارهای موجود بازار انگاشته و با داشبورد مدیریتی قدرتمند خویش همراه با پشتیبانی پویا و پاسخگو همواره حرفی برای گفتن دارد.

گروه نرم افزاري مهر

گروه نرم افزاري مهر با ياري برنامه نويسان مجرب و مدیران مالی توانای خود، توانسته علاوه بر ديگر نرم افزارهاي کارآمدش، با برنامه تحت وب یکپارچه مهر پلاس با ارائه گزارشات جامع و تحلیلی، مدیران مالی و سرمایه گذاران را یاری می کند تا نسبت به مسـائل روز و آینده شرکت و سازمان خویش، دید وسیع و روشنی داشته باشند، همانگونه که این گزارش‌ها مبنای تصمیم‌گیری آنهاست.

تاریخ ایجاد: 1391
بستر وب
قابل دسترس از هر مکان
قابل دسترس در هر زمان
امکانات به روز
قابلیت تعامل با سایر نرم افزارها

اطلاعات تماس

ایمیل: info@mehrsoft.ir
تلفن: 04191009293
وب سایت دمو: MehrSofts.com
ایران - تبریز

گروه نرم افزاری مهر