به سایت گروه نرم افزاری مهر خوش آمدید

نرم افزار مهر پلاس در عین سادگی، انعـطاف پذیری، کاربری آسان، گزارشــات پویا و کارا را در سرلوحه کار خود قرار داده و با داشتن قابلیت تبادل سریع اطـلاعات با سایر سیستم های ارتباطی، خود را به عنوان یکی از مطرح ترین نرم افزارهای موجود بازار انگاشته و با داشبورد مدیریتی قدرتمند خویش همراه با پشتیبانی پویا و پاسخگو همواره حرفی برای گفتن دارد.

درباره ما

گروه نرم افزاری مهر با توجه به سوابق و تجربیات نزدیک به سه دهه خود در زمینه سیستم های مالی و با آگاهی به نیازمندی های شرکت ها، سازمان ها، تولیدکنندگان و ...، نیاز روز بازار را شناسایی نموده و تصــمیم به ارائه سیستمی در بستر وب با قابلیت های ویژه و منحصر به فردی نموده است. این نرم افزار با تکیه بر آخرین تکــــنولوژی های روز به پشتوانه پرسنل کارآمد (مدیران مالی، تحلیل گران و برنامه نویسان) و با بهره جـستن از تـــجربه نرم افزار مهر تحت ویندوز قبلی هم اکنون قابل ارائه شده است.

بیشتر بدانید

خدمات ما

مشاوره مالی

راه اندازی و چیدمان اطلاعات پایه ای نرم افزار خود را به ما بسپارید تا استانداردترین و دقیق ترین ها را برایتان تنظیم نماییم.

پشتیبانی سریع آنلاین

ما به این می بالیم که میتوانیم با استفاده از نرم افزارهای به روز دنیا، شما را هرجا که هستید از طریق اینترنت پشتیبانی کنیم، و یا در صورت نیاز کارشناسان مجرب خود را بصورت حضوری به محل ارجاع دهیم.

ماژول های درخواستی

با توجه به قابلیت ارتقا نرم افزار مهرپلاس، ماژول های مورد نیاز شما را طراحی نموده و نرم افزار را به روز خواهیم کرد.

ارائه وب سرویس

قابلیت ارتباط نرم افزار مهر پلاس با سایر سیستمها از طریق وب سرویس

برتری ما

بیش از 25 سال سابقه

بر پایه تجربیات بدست آمده در طول این مدت، ما را بر این داشت که به طراحی نرم افزاری بر آییم که سر آمد نرم افزارهای موجود بازار بوده و حرفی در بازار توسعه و پیشرفت امروزی داشته باشد.

شرکت ها و کارخانجات بزرگ در رزومه

گروه نرم افزاری مهر، توانسته رضایت کارخانجات بزرگ و کوچک را جلب نموده و نام آنها را در رزومه کاری خود بیفزاید.
شرکت های زیادی با گروه نرم افزاری مهر در ارتباط بوده و از تجارب و مشاوره های این شرکت بهره می جویند.

ماژول های مهر پلاس

پیامی از عاملین نرم افزار

برخی از مشتریان:

با مهر پلاس همواره به روز باشید...

تکنولوژی را در خدمت خود بگیرید.

جهت مشاهده محیط واقعی مهر پلاس، لطفا وارد شوید.